ÜKS TÄITSA TAVALINE KÄSITÖÖBLOGI

teisipäev, 4. jaanuar 2011

MAAILMA PARIM LÕNGAPOOD!

Mis mul jäi tegemata, tegi keegi teine ära :)

Katriina7 nimelt pani Mustrimaailma foorumisse üles pildi minu tagasihoidlikust jõulukingitusest:Heegeldasin kaks jõululinnukest attic24 õpetuse järgi ilusti läikivast DROPS Muskat puuvillasest lõngast, ning täitsin linnukesed vati ning lõhnapulbriga. Lisaks panin ka KnitPro sukanõelad, mis on tõesti väärt asjad oma painduvuse ja kaardus otstega, ning mõned sussishokolaadid, kindakirjakaardi ja viltpildiga jõulupildiga, mille ma Mustri poest hankisin. Pane tähele, kui kenasti shokolaadid ritta on laotud! Aga Katriina7 avaldas mulle saladuse, et sisu oli tegelikult juba ammu pintslisse pandud :D

Viimasel ajal on mul käed-jalad tegemist täis olnud Lõngamaania füüsilise poe asutamise võimaluste otsimisega. Ega see lihtne ei ole sellise väikeettevõtjana.
Kuid kuna nii paljud Lõngamaania rahulolevad kliendid on avaldanud huvi ka "päris" poe vastu, kus saaks nii lõngu käia ostmas, kui niisama kokkusaamistel-workshop'idel.

Palusin Mustrimaailma liikmetel kirjeldada oma unistuste poodi, ning vastused kattusid täielikult minu enda visiooniga, mis on ju fantastiline!

Vaake ise:

"Pood võiks asuda logistiliselt heas kohas, et poleks parkimisega probleeme ja siis ka selle maksmisega.
See võiks olla hubane ja lapsesõbralik.
Hea kohtumispaik käsitööhoolikutele. Mõnel päeval võiks isegi midagi juurde õppida."

"...Veel võiks 1-2 korda kuus olla õhtuti nn. "padjaklubi", see tähendab, et meiesugused kuduhullud saavad kokku, vahetavad muljeid-mustreid-nõuandeid jne. Lõngapood peaks olema selline mõnus koht, et kui mul ei olegi konkreetset soovi midagi osta, vaid ma tahaks lihtsalt mõtteid koguda ja vaadata ja lõnga katsuda, vahepeal korraks istuda ja mõelda... Ja lõpuks lahkun poest ikkagi suure hunniku lõngaga ja ka ideega, mida sellest kuduma hakata..."

"...Lõngapood peaks olema... kodune!
Et ma astun siise ja ma tunnen, et ma olen teretulnud. Et müüja oleks vähemalt pooltki nii suur kuduhull nagu me siin.
Poes peaks kindlasti olema võimalus üksikuid mustreid saada. Nt oleks suur kaust erinevaid mustreid ja nendest oleks soovi korral võimalik omale (tasu eest muidugi) koopia saada..."

"...Mõnus nurgake, et küsimus, mida pealelõunasel aja teha , saaks vastuse, lähme ja koome natuke lõngapoes.
Lihtsalt istuks lobiseks, kooks näpiks lõngu, prooviks lõngakuhja, mis ongi proovimiseks seal laual. vaataks ajakirju, isutaks lõngariiulite ees...."

Ja häid mõtteid oli veel-veel! Absoluutselt mitte võimatud soovid!

Hetkel on kõik otseloomulikult raha taga (oi isegi superhead ruumid oleks kohe olemas!)...
Pean hakkama taotlema toetusi ja laenu, ning see tähendab hirmsat paberitööd. Kuid mis teha, teisiti ei saa ju.

Seni aga saavad mulle poe loomisel abiks olla kõik DROPS lõngade austajad sellega, et oma varusid ikka DROPSi valikuga täiendavad ja DROPSi mustrite järgi originaallõngast ilusaid asju koovad :P

* kõik, kes on nende lõngadega rahule jäänud, saavad seda ka oma tuttavatele käsitöölistele soovitada

*olge meiega Lõngamaania Facebooki lehel

* tellida Lõngamaania uudiskirja, mis ei potsata kellegi mailiboksi sugugi mitte liiga tihti, vaid kõigest juhtudel, kui midagi tõesti toimumas on ja saadav info väga kasulikuks võib osutuda

*tulla külla lõngasid vaatama, kui senini ei ole julgenud põrsast kotis osta - minu kodukontoris on külalised teretulnud!

1 kommentaar:

  1. Väga vahva, kui saab olema päris pood! Mulle meeldib ikka lõnga katsuda, kuigi Dropsi lõngad on mulle tuttavad ja olen neid Soomes poodides näinud.

    VastaKustuta