ÜKS TÄITSA TAVALINE KÄSITÖÖBLOGI

neljapäev, 22. september 2011

Tööinimese argipäev. I love what I do.

Täna ma panen lihtsalt paar pilti oma tööst ja tegemistest. Käsitöö jaoks aega napib, nagu alati ja ega siis koguaeg ühel ja samal teemal ka rääkida ei saa :)

Suve lõpul oli minu juures kokkusaamine Mustrimaailma liikmetega, kes soovisid tulla juttu ajama, Lõngamaania lõngadega tutvuma, mustriraamatuid vaatama. Mitmel olid kudumistöögi kaasas.Juttu oli palju, muuhulgas suutsime vaata et uue salli disainida, inglastele :D Kooki toodi nii palju, et sõin oma vaese tütrega seda veel mitu päeva. Väga tore oli kohtuda uute inimestega, ning taaskohtuda vanade kuduhoolikutest tuttavatega - peame seda kindlasti varsti kordama!

Today I chose to post few images about my work and activities. I don't have much free time for hand work, so not much to report here :)


Late this Summer I had a little gathering where knitting-addicts from my favorite knitting forum, we could chat, some had their knitting with, some came to learn more about Lõngamaania and it's yarns. It was very nice to meet new people and to catch up with the ones I knew from before.


Kuna mul aga iga päev külalisi ei käi, ... oot ikka käib küll :) .. .aga no igatahes mitte kookidega külalisi, siis tavaliselt näeb mu töölaud välja, nagu mingi kotermann seal aegajalt püherdaks. Proovin meeleheitlikult korda hoida, isegi investeerisin siin ükspäev Büroomaailmas tervele reale vahenditele, mis peaks töö organiseerimist lihtsustama.. kuid ei, tulemust pole näha. Asi ongi selles, et igal projektil on mul tarvis - hinnakirja, kataloogi, märkmepaberit, kalkulaatorit, arvutit, ning selles ka veel mitu "tab"i lahti. No ja nii need asjad kuhjuvad.... Uudiseks on tegelikult päris kena korktahvel laua kohal, katsin selle ilusa kangaga ja nüüd olen igati rahul.

My desk. I have been trying hard to organize it, but with zero results. I guess I simply have to accept the situation and to live with it :D
Sama ruumi teine laud.... No siin oli just lõpetamisel viimistlustöö projekti jaoks, mis oktoobris Nipiraamatus avaldub ;)

Another table in the same room.... No more words are necessary I guess...


2 kommentaari:

  1. Jään pikisilmi ootama oktoobri nipiraamatut :)Pean tunnistama, et see ajakiri on lühikese ajaga võitnud mu südame just oma asjalike ja praktiliste nõuannetega.

    VastaKustuta
  2. Mulle mõõdukas segadus meeldib, 101% korras keskkonnas ei suuda ma midagi teha :)

    VastaKustuta