ÜKS TÄITSA TAVALINE KÄSITÖÖBLOGI

neljapäev, 29. september 2011

Sügisene nurkadega kampsu

Sügelesin juba tükk aega tegema kahte asja : ära proovima oma suvel soetatud ROWAN Tapestry lõnga, ning teiseks lapsele uue DROPSi nurkadega kampsu kudumist. Eelmine pidas vastu mu kasvava lapse seljasüle aasta, nii veniv ja praktiline on see tegumood.
Seekord ei hakanud ma 3ste varrastega jagelema, laps suurem j minul aeg avähem, seega sobis Carissime poolt järgiproovitud Tapestry ja 4sed vardad väga hästi. Kududa oli mõnus, töö laks hoogsalt. Valisin 1,5 aastaste suuruse ja hetkel on kampsu mu 3-aastasele nats suur :) Mõtlesin kududa soonikus alpacakätised varrukate siseküljele kinnitamiseks, kuid kuna varrukaid nagunii tagasi tuleb keerata, kadus selle mõte sel talvel ära.
Seljaosa sai natuke esiosast pikem, katab selga, kui laps õues ringi ukerdab.

Mõnga kulus miski 3-4 tokki vist, ei pidanudki arvet - mul 10 oli, vajadusel koukisin kastipõhjast juurde, nüüd ei ole inventuuri teinud.

Nööpideks DROPSi puupöörad, kenad ja praktilised. Mitte et ma oleks võinud need pildistamise ajaks kõik ühte suunda keeerata :D
Enda jaoks on hetkel lõpusirgel see:Märksõnadeks ROWAN Kid Classic, ROWAN Book nr 50. Mõnusss.

Tegemist on palju nagu alati, õnneks on ka abilisi-tegelasi tekkinud. Üheks neist on Anna, kes koob Lõngamaaniale salli ROWAN Kidsilk Haze uuest toonist Mud, mustri paneb Anna ilusti kirja ja see läheb Lõngamaania valikusse ;)

Ülehomme on kavas pidada maha üks mõnus padjakas, FaceBookis sai välja kuulutatud "Inglise keel kudujale" - võtan vastu soovijaid, kes tahaks tulla juttu ajama, lõnga näppima ja inglise keelseid mustrid-juhendeid lugema õppima!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar