ÜKS TÄITSA TAVALINE KÄSITÖÖBLOGI

pühapäev, 2. oktoober 2011

Inglise keel kudujale

Mõnus nädalavahetus on jälle lõpule jõudnud ning kiire nädal ees ootamas. Ma olen palju vaaginud mõtteid oma töö ja elu suhtes.

Mul on kole pikad tööpäevad, ning täispuhkepäevi ei ole mul olnud juba ..... no jaanuarist 2010, kuid eriti viimase 12 kuu jooksul. Hetkel on see 9-18 ja 21-24 (kui laps tudub). See on väsitav, tõsi.

Kuid - mõeldes tagasi oma eelnevale elule ja arvestades seda, kuidas miljonid inimesed terve oma elu veedavad tööl käies kohas, mis neid tegelikult ükskõikseks jätab või veel hullem, üldse ei istugi - ning ootavad õhtutunde ja nädalavahetusi, et lõpuks millegi meelepärasega tegeleda saaks - siis on mu elu üks lillepidu.

Mu töö on mulle väga meelepärane, ning saan sellega tegeleda tervelt 12 tundi ööpäevas :) Õhtud ja muu vaba aeg koos lapsega on meelepärased, oo ja uni on mul magus ja meelepärane - seega elan 24/7 omale meelepärast elu! Loomulikult on mul ka omad rasked hetked nii töös kui eraelus - kuid kellel seda ei oleks?

Tagasi selle nädalavahetuse juurde: veetsin laupäeva pealelõuna koos toredate kundedega, kes tulid mulle külla üritusele "inglise keel kudujale". Vot vähemalt mina nautisin neid tunnikesi väga :) Töötasime läbi 2 lihtsat inglisekeelset mustrit Rowani "Winter Warmers" raamatust, konkreetselt sõna-sõnalt. Kaasa aitas Kaisukas, kes on tublisti mustreid oma elus eesti keelde tõlkinud, ning andis kõigele juurde oma nägemuse ja veel variante terminitest ning ameerika ja briti kudu-inglise keele erinevustest.
Lõbus oli igatahes, pärast saime veel juttu ajada ja kahe suhtjuhuslikult sissesadanud kliendiga tegeles peale minu veel mitu DROPSi proffi :D

Vägev - teeme teinekordki! Õhtul kudusin ühe läbitöötatud mütsimustri järgi valmis ka mütsi ilma, et kordagi enam juhendit oleks pidanud piiluma...

Tegin pilti ühest kasutuses olnud lehest, see on kortsus, kuna sai seda vahepeal volditud ja üles keeratud ja mis kõik veel. Ürituse ajal ma muidugi pilte teha ei taibanud.Lõpetuseks natuke edenenud väike projekt, mida eelmine kord juba lehvitasin, hetke seisuga on ka krae valmis, kuid soonikud käeaukude ümber pooleli. Hmmm... kui pehme lõng ja armsad toonid!

2 kommentaari: