ÜKS TÄITSA TAVALINE KÄSITÖÖBLOGI

reede, 16. märts 2012

Mõtteid lõngamaailmast

Näe, kell on jälle õhtus - see oli järjekordne 8.00 - 3.00 tööpäev - ehk et ma pole veel päris valmis.

Ma panin mõned kenad Cascade toonid üles - tellisime seda juba ühel korral Mustrimaailma liikmetega ja tellijad jäid väga rahule. Kuid tellida sai vaid pakikaupa, ning see on päris kulukas, seekord need, kes erisoovidest kõige kiiremini teatavad, saavad enda tellitava ka tokikaupa tellimiseks.

Valik on nii lai, et mul pole mõtet huupi veebipoodi üles hakata panema, ehk siis saada on tegelikult ka teised sordid ja toonid - kiiremad otsustavad, millised.


Cascade LõngamaaniastDROPS on nüüdseks Lõngamaaniast maas, ning märtsi lõpuks loodetavasti kõik tooted - siis tegelen vaid Käsitööjaamaga ja loon Skandinaavia poodi, kõike korraga ei jõua.

EHK SIIS - hetkel paistab see olevat viimane Cascade tellimine , kuhttp://www.blogger.com/img/blank.gifna uues poes üles tulevad, on hetkel raske ennustada (kogemustest veebika ülespanekuga selle aasta alguses )

KnitPro ja Namaste saabub peatselt ja need jagan muidugi tellijatele laiali, nagu ikka Namastega asjatan edasi.

Ma sain Krentu/Eveli lahke loa tema Cascade muljete ja piltide jagamiseks, ning seda ma nüüd teengi :) Lähemalt saab muljeid lugeda MUSTRIMAAILMA FOORUMIST

Cascade Ecological Wool:

Cascade Ultra Pima:

Cascade 220 Heathers:

Mustrimaailma pihinurgas on veel palju ilusaid pilte teistelt tellijatelt.

Küll mul on hea meel, et olen nii palju ilusat suutnud pakkuda, ning teen seda veel märtsikuu lõpuni, siis pean pausi:


väsinud olen... Igatsen natuke oma 1300 eurost netopalka, haigekassa katet ja stabiilsust. Ok, tegelikult ei ole ma kontorirotiks loodud, kohutavalt tore oleks seda sama tööd kodust teha - mulle kohe kuidagi ei sobi 12-minutilised kohvipausid ja 30 minutilised lõunad, millest 15 min seisan järjekorras selle lõuna ostmiseks.
Kuid ööd läbi arvuti taga istuda ei ole ka lõbus, terviekindlustust maksta ei jõua ja oma tööle korralikult pühenduda ka mitte - seda on lihtsalt liiga palju.
Palgatöölise elu versus ettevõtja elu.

Humm-pumm hirrrmus dilemma :)Või läheks hoopis välismaale tööle, nagu kõik teised?

Ei, palgatööliseks jääda ma ei suuda, see on kindel - stuudio vajab tegemist, skandinaavia veebipood pidamist ja muudki veel, kuid natuke aegagi, et hinge tõmmata.


Mulle meeldib LÕngamaania FaceBooki leht, nii palju toredaid sõpru ja värki, jätan selle lõngamaailma kohtumispunktiks, kui www.longamaania.ee kaob, siis see jääb kindlasti.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar