ÜKS TÄITSA TAVALINE KÄSITÖÖBLOGI

reede, 7. veebruar 2014

Saaretüdruk käib sandaalidega paljajalu

Hakkasin pidama inglisekeelset käsitööblogi ja otsustasin ellu äratada ka oma vana eestikeelse blogi, nii palju mälestusi on selles ning vahepeal on elu väga suuri pöördeid teinud.

Elan nüüd koos oma tütrekesega Belize riigis Caye Caulker saarekesel troopilise päikese all. Tegelen oma Kunstimeistrite lehe pidamisega ning askeldan kohapeal käsitööd müüa kui olen käima lükanud ka oma Etsy poe CaribbeanSpirit, et oma lihtsaid üllitisi muule maailmale pakkuda. Siin saarel on rastafari laialt praktiseeritud ja rasta värvid ning reggae muusika autentsed. Seega olen rasta oma teemaks valinud.

Mul on siin ka eestlannast sõbranna Piret koos oma pojga ning Piret on samuti usin heegeldaja-punuja.

Meie parim toode siin on seni olnud barefoot sandals ehk paljajalu-sandaalid. Kuna tegemist on paljajalu-saarega, siis on meie sandaalid täiesti praktilised, ehtides igavalt paljad jalad ning andes neile aksessuaarina särtsu juurde.

Ka minu tütrel ehk Saaretüdrukul on 3 paari sandaale ning tema on meil selline, kes ikka kastist väljapoole vaatab. Vahel jalutab ta ringi vaid ühe sandaaliga, vahel aga kannab kahte erinevat korraga. Siin pildil näed veel variante, mis ta oma fantaasiaga ära on tuuninud, paludes Pirtsul kinnitada pärlikesed sandaalide südamesse :)


2 kommentaari:

 1. Use this diet hack to drop 2 lb of fat in just 8 hours

  Over 160 thousand men and women are utilizing a simple and secret "water hack" to drop 2 lbs each night as they sleep.

  It's effective and works with everybody.

  You can do it yourself by following these easy steps:

  1) Get a clear glass and fill it up with water half the way

  2) And then learn this crazy hack

  so you'll become 2 lbs thinner the next day!

  VastaKustuta